Nauja buteliais

Naujienos šaldytuve:

  • The Gipsy Hill Brewing Co. x Cloudwater Brew Co. - Ballyhoo 7.0% ABV - Imperial fruited sour. Blueberry, raspberry and strawberry

  • The Gipsy Hill Brewing Co. x  Popihn - Ferme 5.5% ABV - NEIPA

  • Põhjala x AF Brew x Coppertail Brewing Company - Collusion Course 6.9% ABV - Sour NEIPA

  • Omnipollo - Zodiak 6.2% ABV - IPA

  • To Øl -Marmelade 6.8% ABV - Fruit Beer

  • Tanker - Anticipation 6.0% ABV - Sour

Iš krano

Šis alus pradeda Lenkijos nepriklausomybės dienos šventės laukimą, kurį aludėje pažymėsime lapkričio 11-ąją su alumi iš keturių lenkiškų bravorų. Vieni svarbiausių Lenkijos tikro alaus atstovų Pinta kartu su Tasmanijos aludariais Seven Sheds raudonąjį elį sukombinavo su australietiškais apyniais ir taip gimė tikras Raudonasis Velnias.

Pilstomas sidras
Renginiai

Nuo šiol aludėje galima gauti pilstomo sidro, kurį siūlome iš "bag in the box" talpos. Sidras šioje pakuotėje būna pats tikriausias: negazuotas, šviežias ir toks, kokio buteliuose nerasi. Šią savaitę pilstome Panking Pole 6.2% ABV - autentiškas, tradicinis, stiprus ir sausas kaip kaulas. 

Lapkričio 11-ąją paminėta Lenkijos nepriklausomybės diena, o iš kranų visą šią likusią savaitę liejasi alus iš keturių šios šalies bravorų: Trzech Kumpli, Pinta, Birbant ir Stu Mostow. Taip pat programoje - tradicinės rūkytos dešrelės kabanosy ir avies pieno čederis iš Vroclavo.

KONTAKTAI

K. Donelaičio g. 41, Kaunas, LT​

E  /  info@vingiu-dubingiu.lt

​T  /  0037061614414

DARBO LAIKAS
 

I - VI 16 - 01

VII -  XX

© 2018 Vingiu Dubingiu Aludė

KUR MUS RASTI

Vidaus interjeras

Interior - Sigita Kundrotaitė-Savickė Foto - Lukas Symonaitis