Kuo skiriasi IPA nuo NEIPA? Knieti pažinti vietinio alaus labirintus? Norisi nustebinti gimtadienio svečius ar verslo partnerius?

Vingiu Dubingiu aludėje galima užsisakyti degustaciją, kurios metu papasakosime kaip ragauti alų, kas suteikia šiam gėrimui aromatą ir skonį, kokie yra gamybos procesai bei atsakysime į visus klausimus, kurie kyla ragaujant alų. 

Degustacijos trukmė - nuo 1 val. Jos metu pristatomos ir ragaujamos 5 rūšys lietuviško pilstomo alaus iš Dundulio, Apynio, Pilialaukio, Kuro Aparatūros, Vasaknų, Sakiškių ir kitų daryklų. 

 

Degustacijos kaina vienam asmeniui - 12 EUR. Norint užsakyti degustaciją turi būti mažiausiai 5 žmonių grupė. 

 

Degustacijos patalpoje galime priimti iki 15 žmonių. Jei yra poreikis didesniai kompanijai galima išsinuomoti viso baro patalpas  arba atvykti į Jūsų pasirinkitą vietą.

 

Taip pat galime pasiūlyti užkandžių rinkinius iš keletos rūšių skirtingų sūrių, vytintų mėsų, alyvuogių, karnišonų, riešutų ir t.t. Vieno padėklo kaina 10-iai žmonių 30 EUR.

Daugiau informacijos el. paštu info@vingiu-dubingiu.lt arba telefonu 370 616 14414.

Privati alaus degustacija

Lietuviško alaus scena tokia įvairi, jog jau darosi nelengva susigaudyti. Šios degustacijos metu galima susipažinti su alumi iš Dundulio, Sakiškių, Apynio, Naglo Hobio, Black Light Brewing, Kuro Aparatūros, Vasaknų dvaro ir kitų daryklų. Priklausomai nuo to, kas tą dieną siūloma pilstomo alaus menu. 

Degustacijos kaina asmeniui:

12 EUR

Savarankiška degustacija

Šią degustaciją galite užsisakyti bet kada - iš anksto arba vietoje. Jos metu bare dirbantis šinkorius pasiūlys ​5 alų padėklą, sudėliotą pagal skonių ir spalvų eiliškumą. Po trumpo pristatymo apie kiekvieną alų galėsite savarankiškai ragauti ir vertinti kiekvieną iš alų.

 

 

Degustacijos kaina asmeniui:

9 EUR 

Alaus buteliuose degustacija

Turime daugiau nei 100 rūšių alaus buteliuose iš įvairiausių šalių ir įvairiausių stilių bei įvairiausių skonių. Ir visus juos galima taip pat padegustuoti. 


Dėl butelinio alaus degustacijų kaina derinama atskirai ir ji priklauso nuo pasirinktų rūšių. i

KONTAKTAI

K. Donelaičio g. 41, Kaunas, LT​

E  /  info@vingiu-dubingiu.lt

​T  /  0037061614414

DARBO LAIKAS
 

I-VI 16 - 00

VII - nedirbame

KUR MUS RASTI

© 2018 Vingiu Dubingiu Aludė