Kuo skiriasi IPA nuo APA? Norite pažinti lietuviško alaus ypatumus? Ieškote kuo nustebinti gimtadienio svečius ar verslo partnerius?

Vingiu Dubingiu aludė kviečia į privačias degustacijas, kurios metu ragaujama įvairiausias lietuviškas alus, pasakojame kaip įvertinti alų, kas suteikia šiam gėrimui aromatą ir skonį, kokie yra gamybos procesai bei atsakysime į visus klausimus, kurie kyla prie alaus. 

Degustacijos trukmė - 1 val. Jos metu pristatomos ir ragaujamos 5 rūšys lietuviško pilstomo alaus iš Dundulio, Apynio, Pilialaukio, Kuro Aparatūros, Vasaknų, Sakiškių ir kitų daryklų (dėl tikslaus asortimento teirautis degustacijos užsakymo metu). 

 

Degustacijos kaina vienam asmeniui - 12 EUR. Norint užsakyti degustaciją būtina bent 5 žmonių grupė arba tiesiog paslauga kainuos 60 EUR. 

Degustacijos patalpoje galime priimti iki 15 žmonių. Jei yra poreikis didesniai kompanijai galima išsinuomoti viso baro patalpas  arba atvykti į Jūsų pasirinkitą vietą.

 

Taip pat galime pasiūlyti užkandžių rinkinius iš keletos rūšių skirtingų sūrių, vytintų mėsų, alyvuogių, karnišonų, riešutų ir t.t. Vieno padėklo kaina 10-iai žmonių 30 EUR.

Daugiau informacijos el. paštu info@vingiu-dubingiu.lt arba telefonu 370 616 14414.

KONTAKTAI

K. Donelaičio g. 41, Kaunas, LT​

E  /  info@vingiu-dubingiu.lt

​T  /  0037061614414

KUR IR KADA MUS RASTI

Darbo laikas:

I-VI 16 - 01

VII - nedirbame

© 2018 Vingiu Dubingiu Aludė